O společnosti

Společnost ADON byla založena v roce 2017 jako účetní a daňová kancelář, ale její historie začala už v roce 2006, kdy jednatelé Ing. Radek Hübner a Blanka Škodová zahájili budování účetní společnosti Accounting data s.r.o.

Hlavním důvodem založení společnosti ADON bylo rozšířit služby pro klienty i v oblasti daňového poradenství a došlo tím ke spojení dlouholeté účetní praxe s daňovým poradenstvím prostřednictvím daňové poradkyně Marcely Ohlídalové. Základní potenciál při založení společnosti byl využit z více než 10-ti letého působení na trhu v oblasti poskytování účetních a daňových služeb.

Nyní poskytujeme pravidelné služby více než 100 klientům, což zajišťuje tým 10 odborných účetních pracovníků včetně ekonoma a daňového poradce.

Jsme společnost, která poskytuje účetní, daňové a ekonomické služby. Své služby přizpůsobujeme individuálním potřebám a požadavkům klientů, aby navržené řešení co nejvíce odpovídalo jejich představám.

Naší specializací mimo výše uvedené služby je zakládaní a likvidace obchodních korporací, kde poskytujeme komplexní služby a servis.